Pionosfera

Specjalistyczne prace wysokościowe

 Tel: +48 535 535 165

        +48 537 403 924

E-mail: biuro @ pionosfera.com

Strona główna

Witamy w Pionosferze

Pionosfera to specjalistyczne prace wysokościowe. Świadczymy usługi dla biznesu, zakładów przemysłowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz osób prywatnych.

Wykonujemy wszelkie prace na wysokości z użyciem sprzętu alpinistycznego, począwszy od montażu reklam wielkoformatowych i banerów, poprzez czyszczenie i malowanie kominów czy elewacji aż po odśnieżanie dachów i wycinkę drzew. Prowadzimy również interwencje na wysokości 24 h. Szczegółowy zakres naszych usług przedstawiamy na stronie oferta.

 

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Profesjonalizm i bezpieczeństwo - to nasza dewiza. Na bieżąco doskonalimy swoje umiejętności i rozwijamy naszą wiedzę, uczestnicząc w treningach wspinaczkowych czy kursach pierwszej pomocy. Dbamy o bezpieczeństwo swoje, osób postronnych i mienia. 

Wszystkie prowadzone przez nas prace są objęte ubezpieczeniem OC. Dzięki temu naszym klientom możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

 

Terminowość i solidność

Zdajemy sobie sprawę, że każde zlecenie prac na wysokości ma nieco inny charakter. Dlatego też każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie. Jesteśmy elastyczni cenowo, solidni i terminowi. Pozostajemy do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu.